Test

Olete oodatud!

SUUR - SUUR AITÄH!

Sellel lehel avaldame TÄNU ja TUNNUSTUST kõigile neile, kes oma jõu ja nõuga on olnud abiks meie lasteaia elu-olu paremaks muutmisel, teinud rõõmu lastele ja nende õpetajatele ning on igati väärt meie südamlikku kallistust!

 

SUUR-SUUR  AITÄH  MEIE  LASTEVANEMATELE  TÕELISELT  ÜLLATAVA  JA  TOREDA  JÕULUKINGI  EEST, mille realiseerisime 2015 a veebruarikuu alguses!

 

MEIE  TÄNUD:

SUUR JA SOE KALLI MEIE KAHELE ISSILE- ARTURILE JA REIMILE, kes osavalt tegutsedes aitasid meie aiavärava korda teha reedel, 26.06.2015.

Kaja Õigus

Juta Jalakas

Mõisaküla Noortetuba

Mõisaküla käsitöötuba

Milvi Tiit

Hilga Suurmets

Erilised tänud UUE MÄNGUVÄLJAKU PÜSTITAMISEL kuuluvad EAS-ile "Regionaalsete investeeringute toetus", KSIl Eesti OÜ-le ja muidugi meie tublile Mõisaküla Linnahooldusele

Heti issi Tanel, Henriko taadu Mihkel, Kevini issi Aleks, Marii issi Reimi ja emme Pille, Keili emme Vaili, Lisete emme Eve-Liis, Eliisabeti emme Ene ja venna Helari, Oliver Marcuse emme Merit, Kärdi ja Kirke vanaema Maret, Sten-Markuse emme Pille= SUURED TÄNUD uue mänguväljaku korrastamisel!

Lasteaia ELEKTRISÜSTEEMIDE KORRASTAMIST ja TURVAVALGUSTISTE ning MÄNGUVÄLJAKU TEE UUENDAMIST ja VARJUALUSE RAJAMIST rahastas läbi regionaalsete investeeringute toetuse EAS (Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus).